wczytanie tabeli

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

wczytanie tabeli

Post autor: maciekwu »

usiłuję do projektu wczytać zarchiwizowaną tabelę (pli ctg) otrzymuję, że tabela o tej nazwie już istnieje w projekcie (nie ma tam takiej) muszę założyć nowy projekt i dopiero tam się prawidłowo wczytuje. W czym problem nie bardzo wiem sprawa powtórzyła się przy wczytywaniu kilku tabel zarchiwizowanych na innym komputerze
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: wczytanie tabeli

Post autor: giekon »

Miałem podobne problemy. Zmiana nazwy wczytywanej tabeli w moim przypadku pomagała
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: wczytanie tabeli

Post autor: logis »

Dzień dobry,
a czy nie było tak, że ta zarchiwizowana tabela miała jednak taką samą nazwę, jak już istniejąca w projekcie, a jedynie sama kopia *.cgt miała inną nazwę ? Znam takie przypadki. Chodzi o to, że np. ktoś chce policzyć sobie niwelację ale w kolejnej tabeli, tak dla porządku. W projekcie ma tabelę niwelacja z reperami, zapisuje jej kopię jako np. nowa.cgt. Potem do tego samego projektu chce ją wypakować i spodziewa się, że uzyska kopię tabeli pod nazwą nowa. A tu ups, tabela już istnieje, dlatego, że ta tabela którą program chce wypakować i dołączyć do projektu dalej nazywa się niwelacja (jak oryginał), a nie nowa, jak nam się wydawało. To bywa zaskakujące i denerwujące ale tak po prostu ten mechanizm zapisu kopii tabeli działa.
Jacek
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: wczytanie tabeli

Post autor: maciekwu »

takich tabel nie było w projekcie
Dorota_IM
__
__
Posty: 31
Rejestracja: 08 sty 2013, 13:07

Re: wczytanie tabeli

Post autor: Dorota_IM »

Mielismy taki problem i dostalismy odpowiedź, że trzeba skasowac katalog TMPDIR. Ja po prostu go czyszczę.
Tam są pliki tymczasowe do rozpakowania tabeli. U nas to działa.

Dorota
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: wczytanie tabeli

Post autor: maciekwu »

w katalogu programu nie ma katalogu TMPDIR
ODPOWIEDZ